Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie - Gratulacje dla tegorocznej Stypendystki Prezesa Rady Ministrów!

Gratulacje dla tegorocznej Stypendystki Prezesa Rady Ministrów!

OLIWIA BANASIEWICZ z klasy III naszego LO znalazła się w gronie 136 uczniów województwa świętokrzyskiego nagrodzonych stypendiami Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią w szkole roku szkolnym 2022/2023.26 października podczas uroczystości w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim pamiątkowe dyplomy uczniom wręczyli Wicewojewoda Świętokrzyski Rafał Nowak, Senator Rzeczypospolitej Polskiej Krzysztof Słoń oraz Świętokrzyski Wicekurator Oświaty Katarzyna Nowacka.

 

Gratulujemy Oliwii, która w minionym roku szkolnym uzyskała wzorową ocenę z zachowania oraz najwyższą średnią ocen (5,5) wśród uczniów naszego LO, spełniając tym samym kryteria kandydatki do stypendium.Oliwia reprezentowała szkołę w konkursie chemicznym– „Olimpus” i Ogólnopolskim Świętokrzyskim Matematycznym Maratonie Maturalnym. Swoje talenty i pasje lingwistyczne rozwija na zajęciach z języka angielskiego, przygotowujących do certyfikatu Cambridge B2 First. Jest również osobą zaangażowaną w życie szkoły, udziela się w samorządzie klasowym i pracuje na rzecz promocji szkoły w środowisku.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-10-29 13:23przez:
Opublikowano:2023-10-29 13:26przez: Edyta Kielin-Kowalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie
Odwiedziny:100

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.