Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie - Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

Artykuły

  • Zakup sprzętu w ramach programu Laboratoria Przyszłości

    Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

    Zgodnie z harmonogramem programu nasza szkoła została zgłoszona do Laboratoriów Przyszłości do końca listopada 2021 roku a do 31  grudnia 2021 roku  wykorzystała wszystkie środki. Zakupiono wyposażenie za kwotę 129 tys. zł. Szkoła jest jeszcze w trakcie realizacji zamówienia i kompletowania pomocy. Zakończenie zakupów planuje się na koniec kwietnia 2022 roku.

    Wyposażenie Laboratorium Przyszłości będzie wykorzystywane na zajęciach edukacji technicznej w klasach I-III, na lekcjach techniki, informatyki, biologii, chemii. Zakupiono m.in. sprzęt audiowizualny, nagłaśniający, drukarkę 3D z wyposażeniem, zestawy edukacyjne z mikrokontrolerami, klocki Lego, stanowiska narzędziowe do robótek ręcznych, prac technicznych, meble, szafki, stoły, krzesła.

    Czytaj Więcej o: Zakup sprzętu w ramach programu Laboratoria Przyszłości

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-04-05 14:04przez:
Opublikowano:2022-04-05 14:04przez: Edyta Kielin-Kowalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie
Odwiedziny:230

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.