Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie - MACIEJ BIEŃ – podwójnym laureatem konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego!

MACIEJ BIEŃ – podwójnym laureatem konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego!

Szkoły z powiatu opatowskiego mogą poszczycić się czwórką laureatów w tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego. 

Naszej szkole przypadło w udziale 50% tego sukcesu, a to za sprawą MAĆKA BIENIA – ucznia klasy 8d, który został podwójnym laureatem – z matematyki i fizyki. Jednocześnie, Maciek uzyskał drugi wynik z matematyki w całym województwie świętokrzyskim.  

Zdobycie tytułu laureata w wojewódzkim konkursie przedmiotowym wiąże się z przyznaniem uprawnień do otrzymania oceny celującej z danego przedmiotu na koniec roku szkolnego, a także do przyjęcia do wybranej szkoły ponadpodstawowej oraz do zwolnienia w ustalonym zakresie z egzaminu ósmoklasisty.  

Podobno sukces to 1 procent talentu i 99 procent ciężkiej pracy. Nie wiemy jak te liczby rozłożyły się w przypadku Maćka, ale mamy pewność, że nawet największy talent musi zostać poparty ciężką pracą. Tym bardziej, serdecznie gratulujemy Maćkowi, jego rodzicom i opiekunom: pani Danucie Buczek – nauczycielce matematyki i panu Krzysztofowi Wabikowi – nauczycielowi fizyki.  

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-04-07 10:24przez:
Opublikowano:2022-04-07 10:26przez: Edyta Kielin-Kowalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie
Odwiedziny:473

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.