Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie - Program edukacyjny "Loguj się z głową"

Tablica informacyjna dotycząca programu

Program edukacyjny "Loguj się z głową"

„Loguj się z głową” to program profilaktyki przygotowany z inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia. Jest odpowiedzią na zagrożenia wynikające z powszechnego korzystania z Internetu przez dzieci i młodzież.

. Program edukacyjny „Loguj się z głową” został opracowany przez Fundację Poza Schematami w ramach realizacji zadania publicznego. W 2020 roku program został poddany recenzji. Uzyskał opinię programu spełniającego standardy i kryteria jakości programów profilaktycznych, które są zgodne z założeniami Systemu rekomendacji programów profilaktycznych i promocji zdrowia psychicznego.

Program ten w naszej szkole był realizowany w klasach I - III przez pedagoga szkolnego. Każda klasa spędziła po cztery godziny, rozszerzając swoją wiedzę i umiejętności, na zajęciach profilaktycznych. Ich celem było kształtowanie postaw, które sprzyjają bezpiecznemu korzystaniu z Internetu, mediów elektronicznych oraz zapobieganie e-uzależnieniom.

 

Sylwia Wrona

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-05-07 10:14przez:
Opublikowano:2021-05-07 10:21przez: Edyta Kielin-Kowalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie
Odwiedziny:1038

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.