Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie - Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Tradycyjnie, po mszy świętej w kościele parafialnym, spotkaliśmy się wszyscy w sali gimnastycznej, by podsumować mijający rok zmagań edukacyjnych. Był z nami Burmistrz Ożarowa pan Piotr Ślęzak oraz Przewodniczący Rady Rodziców pan Jacek Gajek.
Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, odebrali z rąk Dyrekcji świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, dwoje uczniów z najwyższą średnią w szkole oraz uczeń ze stuprocentową frekwencją zostali nagrodzeni Stypendiami Burmistrza Ożarowa. Serdecznie gratulujemy!
W wakacyjny nastrój wprowadził nas wokalno - instrumentalny występ uczennic klasy 8b oraz życzenia, które popłynęły z ust pana Burmistrza i pani Dyrektor. Jeszcze tylko miłe spotkania w klasach z wychowawcami i ... jesteśmy gotowi na WAAKAACJEE!

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-24 12:22przez:
Opublikowano:2024-06-24 12:31przez: Edyta Kielin-Kowalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie
Odwiedziny:135

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.