Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie - "Możesz tańczyć wszędzie - to jest piękno tańca"...

Możesz tańczyć wszędzie - to jest piękno tańca...

"Możesz tańczyć wszędzie - to jest piękno tańca"...

Pod takim hasłem odbył się happening zorganizowany przez Zespół Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej - Curie we współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie, Miejsko - Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ożarowie im. Aleksandra Patkowskiego, Międzyzakładowym Klubem Sportowym Alit Ożarów i Klubem Senior+ Opatów. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Opatowski Tomasz Staniek i Burmistrz Ożarowa Piotr Ślęzak.
 
 
Taneczny, międzypokoleniowy korowód przeszedł ulicami miasta zapraszając do tej radosnej formy aktywności fizycznej podopiecznych i pracowników ożarowskich szkół i przedszkoli, klubów seniora, Urzędu Miejskiego, Środowiskowego Domu Samopomocy i napotkanych na trasie mieszkańców. Metę kolorowego pochodu wyznaczył stadion miejski z wystąpieniami zaproszonych gości, piosenkami o zdrowym stylu życia, pokazami tanecznymi i poczęstunkiem. Naszą szkołę reprezentowali podopieczni pań: Beaty Kryj, Doroty Rafałkowskiej, Kingi Wójcik i Mileny Czajkowskiej z klas: I b, II b i III b. Nie zabrakło również Szylkowych licealistów z wychowawczyniami Jolantą Ćwintal i Anną Gniaź.
 
Gratulujemy organizatorom pomysłu społecznej integracji pod hasłem zdrowego trybu życia, którego integralną częścią powinien być ruch, taniec i zabawa.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-19 12:52przez:
Opublikowano:2024-06-19 13:02przez: Edyta Kielin-Kowalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie
Odwiedziny:158

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.