Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie - „Poznaj swoje prawa w pracy”

„Poznaj swoje prawa w pracy”

„Poznaj swoje prawa w pracy”

Przed nami okres wakacyjny, czas regeneracji sił i wypoczynku po trudach roku szkolnego. To także wyzwania związane z podreperowaniem budżetu i pierwszą pracą. Niektórzy z was już podjęli pracę zarobkową, niektórzy dopiero planują. Z myślą o tej grupie w roku szkolnym w ramach programu „Kultura Bezpieczeństwa” prowadziliśmy cykl zajęć dla licealistów z podstawowych zagadnień prawa pracy, między innymi o warunkach zatrudniania młodocianych i obowiązków pracowniczych w tym zakresie. Tematyka ta jest wam znana, o czym świadczą wyniki konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Kielcach.
Na etapie wojewódzkim uczennica klasy III LO ZSO im. E. Szylki – Wiktoria Sadowska znalazła się w gronie wyróżnionych, otrzymując nagrodę ufundowaną przez Okręgowego Inspektora Pracy w Kielcach.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-19 12:41przez:
Opublikowano:2024-06-19 12:43przez: Edyta Kielin-Kowalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie
Odwiedziny:188

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.