Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie - KRZYSZTOF CIESZKOWSKI z klasy 2 LO - zwycięzcą wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu "OLIMPIADA SOLIDARNOŚCI. DWIE DEKADY HISTORII"

KRZYSZTOF CIESZKOWSKI z klasy 2 LO - zwycięzcą wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu "OLIMPIADA SOLIDARNOŚCI. DWIE DEKADY HISTORII"

5 czerwca 2024 roku, w 16 stolicach wojewódzkich Polski odbył się etap wojewódzki X edycji ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”, organizowanego przez Fundację Centrum Solidarności.
W Kielcach organizatorem etapu wojewódzkiego było Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. W tym roku szkolnym test pisało 19 uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego.
Uczeń klasy II naszego LO - Krzysztof Cieszkowski zajął pierwsze miejsce i będzie reprezentował naszą szkołę i województwo świętokrzyskie w zmaganiach finałowych konkursu w Gdańsku.
Wielkie brawa dla Krzysztofa i pani Joanny Bańki pod opieką której przygotowywał się do konkursu. Trzymamy kciuki za finał w Gdańsku!

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-09 20:43przez:
Opublikowano:2024-06-09 20:58przez: Edyta Kielin-Kowalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie
Odwiedziny:49

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.