Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie - DZIEŃ OTWARTY LO

DZIEŃ OTWARTY LO

DZIEŃ OTWARTY LO

 
27 maja społeczność naszego liceum gościła w swoich klasach i pracowniach uczniów klas ósmych stojących przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej.
Spotkanie zainaugurowała dyrektor Katarzyna Swacha, przybliżając profil, dobre tradycje i misję naszego samorządowego liceum. Następnie, goście uczestniczyli w zajęciach, warsztatach i quizach przygotowanych przez uczniów liceum i nauczycieli przedmiotów profilowych: matematyki, geografii, biologii, chemii i języków obcych. Duch rywalizacji i ciekawe nagrody okazały się skutecznym motywatorem do aktywnego udziału w nauce przez zabawę.
Kolejnym punktem w harmonogramie wydarzenia była zabawa w podchody, przygotowana przez klasę II oraz krótki program kabaretowy, przygotowany przez uczniów klasy I. Następnie wszyscy udali się na zielony plac szkolny, gdzie amatorzy sportu mogli wziąć udział w zabawach ruchowych, a miłośnicy doznań artystycznych wysłuchać piosenek w wykonaniu naszych uzdolnionych wokalnie ósmoklasistek. Po aktywnym poranku, na wszystkich czekał poczęstunek.  
 
Dziękujemy wszystkim ósmoklasistom za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzony czas. Nie każdy dzień w naszym LO wygląda jak Dzień Otwarty,  ale mamy nadzieję, że udało nam się zaprezentować esencję tego, co stanowi o mocnych stronach szkoły: NAUKĘ, ZABAWĘ, LUDZI i RELACJE.
Wszystkim życzymy trafnych wyborów dalszej ścieżki edukacji i powodzenia w procesie rekrutacyjnym do szkół średnich. Tych, którym spodobała się atmosfera naszego liceum, serdecznie zapraszamy – dołączcie do naszego "Szylkowego" swiata!

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-09 14:56przez:
Opublikowano:2024-06-09 15:04przez: Edyta Kielin-Kowalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie
Odwiedziny:51

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.