Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie - DZIEŃ OTWARTY LO  

DZIEŃ OTWARTY LO  

2 czerwca społeczność naszego liceum gościła ósmoklasistów ze szkół podstawowych w Lasocinie, Pisarach, Janowicach, Ćmielowie i Ożarowie. Spotkanie zainaugurowała dyrektor Katarzyna Swacha, przybliżając profil, dobre tradycje i misję naszego samorządowego liceum. Następnie, goście uczestniczyli w zajęciach, warsztatach i quizach przygotowanych przez uczniów liceum i nauczycieli przedmiotów profilowych: matematyki, geografii, biologii, chemii, języka polskiego, historii i języków obcych. Duch rywalizacji i ciekawe nagrody okazały się skutecznym motywatorem do aktywnego udziału w nauce przez zabawę. Po wizycie w pracowniach wszyscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie amatorzy sportu mogli wziąć udział w meczu siatkówki, a miłośnicy doznań artystycznych wysłuchać piosenek w wykonaniu naszych uzdolnionych wokalnie licealistek. Po aktywnym poranku, na wszystkich czekał poczęstunek.  

 

Dziękujemy uczniom klas ósmych za przyjęcie zaproszenia i aktywny udział w Dniu Otwartym. Wszystkim życzymy trafnych wyborów dalszej ścieżki edukacji i powodzenia w procesie rekrutacyjnym do szkół średnich. Tych, którym spodobała się atmosfera naszego liceum, serdecznie zapraszamy – dołączcie do „SzyLkOwiczów”!  

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-06-06 08:15przez:
Opublikowano:2022-06-06 08:24przez: Edyta Kielin-Kowalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie
Odwiedziny:82

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.